Warunki wyceny

  1. Aby podać wycenę, lekarze muszą określić zakres leczenia, dlatego pierwszym i koniecznym krokiem  jest zrobienie i przesłanie do nas emailem pantomogramu cyfrowego, oraz kilku dodatkowych zdjęć uzębienia (dziąsła w zgryzie i rozwarciu, od przodu i z boków).

  2. Pantomogram jest przekazywany do lekarza na Ukrainie.

  3. Po kilku dniach dostajemy szacunkową ocenę zakresu, czasu leczenia i kosztów w tamtejszym gabinecie stomatologicznym.

  4. Kiedy znamy zakres leczenia określony przez lekarza kalkulujemy koszty logistyki, hotelu, tłumacza i wszystkich innych elementów.   

  5. Następnie przedstawiamy Państwu ofertę i po jej akceptacji zaczynamy organizować wyjazd. 

O zdjęciach wymaganych do diagnozy

UWAGA!  Bez dostarczenia aktualnego pantomogramu oraz zdjęć jamy ustnej nie jesteśmy oszacować żadnych kosztów leczenia! 

 

Potrzebujemy następujące zdjęcia:

1. Naturalnie zamknięty zgryz od przodu, bez wyrównywania zgryzu, tak jak naturalnie zagryzamy! 

2. Zgryz zamknięty od prawej i lewej strony twarzy.

3. Wnętrze  jamy ustnej: np. lewy górny łuk i prawy górny, analogicznie lewy dolny  i prawy łuk. Wygląd dziąseł także jest ważny. 

Proszę się postarać by zrobić je jak najlepiej zwracając uwagę na  ostrość i światło Najlepiej jakby zdjęcia wykonała pacjentowi  inna osoba w  białym dziennym świetle.

Prosimy nierobić zdjęć przy żarówkach!


Pacjent rozchyla usta  odsłaniając zęby a  inna osoba robi zdjęcia! NIE SELFIE!  
Zdjęcia BEZ TWARZY! Same zęby i jama ustna!  Tak wykonane zdjęcia są istotne bo dają lekarzowi wyobrażenie o skali problemu a wtedy diagnoza i wycena będzie dokładniejsza.