Najczęściej zadawane pytania​

 

Czym dojechać?  

Autobus z Dworca Zachodniego. Podróż trwa ok 9 godzin.  W tym kontrola graniczna w Dorohusku lub w Zosinie trwająca około 2 godzin. 

Czy mogę jechać pociągiem? 

Niestety nie, aktualnie nie ma wygodnych połączeń kolejowych.

Czy mogę tam dolecieć samolotem? 

Miasto Równe ma port lotniczy ale  ten port  nie obsługuje połączeń z Polski. Najwygodniej jest dolecieć do Lwowa a nasza tłumaczka odbiera taką osobę z lotniska i wiezie naszym wynajętym autem do Równego  które jest położone  220 km na północ od Lwowa.

Czy tam jest bezpiecznie? 

Tak. Wojny się nie odczuwa, jest odległa o ponad 1 000 km. Ludzie są bardzo przyjaźni, pomocni, a wiele osób zna polski lub stara się nim mówić. 


Jaki jest standard usług?  

Normalne, dobrze i profesjonalnie wyposażone gabinety, na europejskim poziomie. Materiały używane w zabiegach, w protetyce  czy implantologii  także są europejskie lub np koreańskie czy japońskie. 

Jakie są ceny?  

Dużo niższe niż w Polsce. Jednak wstępne oszacowanie czasu i ceny procesu leczenia  lekarz podaje po zapoznaniu się pantomogramem i zdjęciami stanu rzeczywistego uzębienia pacjenta. Ale koszt leczenia powiększają koszty pobytowe: dojazd, jedzenie, wynajęcie mieszkania, praca tłumacza. Dlatego aby realnie zorientować się w całkowitym koszcie leczenia należy rozpocząć od wysłania  nam zdjęć do konsultacji z lekarzem. Po szczegóły zapraszamy do działu WYCENA.

Komu płacę?

Bezpośrednio lekarzowi lub pielęgniarce w kasie gabinetu po zabiegu, wg cennika gabinetu za wykonaną realnie usługę. 

Kto wykonuje zabiegi?   

Profesjonalni lekarze, stale rozwijający swoje kwalifikacje na kolejnych kursach, szkoleniach i  konferencjach w całej Europie. Kwalifikacje te potwierdzają posiadane certyfikaty.

Lekarze są przyjaznymi, bardzo otwartymi na pacjenta ludźmi.  

 

Gdzie  będziemy spać?  

Dla szukających  droższych rozwiązań rekomendujemy dwa sprawdzone hotele, obydwa zlokalizowane  w ścisłym centrum miasta. Hotele są ***  o normalnym,  europejskim standardzie z wliczonym  śniadaniem. Niestety, hotele w Ukrainie na przestrzeni kilku ostatnich lat podrożały dwukrotnie, dlatego dla osób bardzo chcących zaoszczędzić  możemy zaproponować wynajęcie mieszkania na doby. Mieszkania także są w dobrym standardzie i także są zlokalizowane w ścisłym centrum miasta.  

Czym się poruszamy na miejscu? 

Lokalna komunikacja miejska jest bardzo tania.  Dobrym rozwiązaniem są też tanie taksówki. 

Gdzie i co będziemy jedli? 

Oferta żywieniowa jest bardzo  bogata a ceny są relatywnie niskie. Do wyboru są dobre restauracje, bary i ew. dla oszczędnych dobrym pomysłem jest kupowanie jedzenia w sklepie lub lokalnych produktów na bazarze.

Co z wolnym czasem po zabiegach? 

O wszystko zadbamy! Miasto jest inne  niż znane nam polskie miasta  przez  co staje się atrakcyjne i lekko egzotyczne dla nas.  Odbywają się koncerty, wystawy, wernisaże. W pobliżu miasta jest też kilka atrakcji turystycznych takich jak stary fort Dubno lub „Tunel Miłości” w Klewaniu.